Personal

Henrik Lindahl
VD Henrik Lindahl

Projektledare och konsult inom verksamhets- och systemutveckling, säljare

henrik.lindahl@addoceo.se 070 - 180 65 47
Micael Ericsson
Micael Ericsson

Projektledare och konsult inom systemutveckling

micael.ericsson@addoceo.se 0709 - 15 83 56
Björn Haevaker
Björn Haevaker

Projektledare och konsult inom projektutveckling, Service Management och ITIL, säljare

bjorn.haevaker@addoceo.se 070 - 180 65 46
Stefan Lundqvist
Stefan Lundqvist

Projektledare och konsult inom systemutveckling

stefan.lundqvist@addoceo.se 070 - 180 65 49
Mikael Ståhlgren
Mikael Ståhlgren

Projektledare och konsult inom systemutveckling

mikael.stahlgren@addoceo.se 070 - 180 65 43
Mattias Söderin
Mattias Söderin

Projektledare och konsult inom systemutveckling

mattias.soderin@addoceo.se 070 - 180 65 44
Emil Hevald
Emil Hevald

Projektledare och konsult inom systemutveckling

emil.hevald@addoceo.se 0730 - 200 207
Fredrik Claesson
Fredrik Claesson

Projektledare och konsult inom systemutveckling

fredrik.claesson@addoceo.se 070 - 279 93 88
Niclas Hensing
Niclas Hensing

Projektledare och konsult inom systemutveckling

niclas.hensing@addoceo.se 070 - 235 32 79
Roman Eichler
Roman Eichler

Projektledare och konsult inom systemutveckling

roman.eichler@addoceo.se 073 - 083 85 65